Nasza historia

O nas

Cześć,

Jesteśmy Joanna i Rafał – prywatnie jak i zawodowo para filmowców, podróżników, koneserów wszelkiego rodzaju street food’u oraz miłośników górskich wędrówek.
Śluby są naszą największą pasją ale filmujemy również reklamy, mniejsze produkcje na facebook’a czy instagrama, a także treści na kanały YouTube.

Joanna jako stuprocentowa kobieta dba o najmniejsze detale i dobiera idealną muzykę, która podkreśla niesamowity klimat. Lubi też czasem stanąć po drugiej stronie obiektywu i zapozować do fotki na swojego Instagrama.

Rafał jako doświadczony filmowiec i pilot (nie ten do telewizora) dba o kinowe ujęcia z drona a także czaruje cały zebrany materiał tworząc z niego niezapomniane filmy ślubne.

Niedawno sami staliśmy na ślubnym kobiercu i rozumiemy jak wyglądają przygotowania do tego niepowtarzalnego dnia. Nasze doświadczenie pozwala nam realizować reportaże profesjonalnie i dyskretnie jak ninja 😉 Posiadamy również uprawnienia (akredytacje) Kościoła do filmowania podczas uroczystości w obiektach sakralnych.

Jesteśmy pozytywni, energiczni i uśmiechnięci a za razem profesjonalni i kulturalni.
Połączenie tych cech sprawia, że łatwo się z nami zaprzyjaźnić, dlatego zapraszamy do kontaktu i może to właśnie nam powierzycie uwiecznienie tego pięknego dnia Zaślubin.

Polub nas

Zapraszamy do śledzenia naszych socjalek, na których publikujemy nasze prace, sesje zdjęciowe, backstage, a także pozostajemy w kontakcie z tymi co nas lubią 😉

Facebook

Tutaj wrzucamy posty i ważne informacje. Czasami jakiś konkursik - warto zaglądać 😉

Instagram

Na naszym insta znajdziecie backstage z realizacji, teledysk ślubny czy zdjęcia tego co udało nam się zrobić

YouTube

Wideo ślubne, długie i te krótsze czyli tzw. teledysk ślubny. Również ujęcia z powietrza przy których pomaga nam nasz Dron Corleone

zamknij menu